Spory z NFZ

Nasza działalność w tej tematyce obejmuje zarówno sytuacje, w których placówka już zawarła umowę z NFZ, jak i takie, w których planuje podpisanie kontraktu z NFZ. W pierwszym przypadku działanie Kancelarii.

Adwokat Anna Zubkowska-Rojszczak posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa medycznego. Ponieważ za błędy personelu odpowiada świadczeniodawca, część Klientów podejmuje decyzję o przeszkoleniu z zakresu prawa całego zespołu. Pozwala to zminimalizować ryzyko konfliktu z pacjentami na tle udostępniania dokumentacji medycznej, kolejki pacjentów, naruszania praw pacjentów.

Warunki i zakres szkoleń ustalamy elastycznie w zależności od woli klientów, dzięki czemu nasi zleceniodawcy zyskują pewność, że uzyskają dokładnie te informacje, na których im zależy. Co więcej, nasze szkolenia staramy się z reguły łączyć z zajęciami praktycznymi, swoistymi warsztatami, które pozwolą naszym klientom na zdobycie umiejętności zastosowania prawa w życiu codziennym. Szkolenia odbywają się zarówno w siedzibie kancelarii jak i w siedzibie klienta.

Poniżej prezentujemy najbardziej popularne artykuły dotyczące tematyki kontraktowania z NFZ:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami. Kancelaria świadczy także porady prawne przez Internet, zapraszamy do wypełnienia bezpłatnego formularza wyceny usługi.