Oferta usług w zakresie prawa medycznego

Dzięki rosnącemu doświadczeniu Kancelaria wypracowała sobie pozycję w zakresie prawa medycznego. Zajmujemy się przede wszystkim pomocą prawną w sprawach bieżącego funkcjonowania placówki - sporządzaniem regulaminów organizacyjnych, opiniowaniem umów, poradami prawnymi z zakresu prawa medycznego i gospodarczego. Obsługujemy również spory z Narodowym Funduszem Zdrowia - odwołania od decyzji, skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, roszczenia cywilne. Mamy na swoim koncie także prowadzenie spraw o błędy w sztuce medycznej. Ponadto zajmujemy się reprezentowaniem obwinionych w postępowaniach dyscyplinarnych, prowadzimy sprawy administracyjne oraz podejmujemy się obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym.

Cenimy czas naszych klientów, dlatego staramy się aby współpraca przebiegała sprawnie, bezproblemowo oraz nie angażowała nadmiernie naszych zleceniodawców. Jednak zdajemy sobie sprawę z powagi wykonywanych czynności, dlatego przy każdej sprawie indywidualnie określamy formułę spotkań oraz zasady działania. Przy tym staramy się zachować maksimum bezpieczeństwa dla obu stron.

Poniżej prezentujemy najbardziej popularne artykuły z sekcji prawo medyczne:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami. Kancelaria świadczy także porady prawne przez Internet, zapraszamy do wypełnienia bezpłatnego formularza wyceny usługi.