Zespół Kancelarii

Anna Zubkowska-Rojszczak - adwokat; uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w 2008 r., doświadczenie zawodowe zdobywa od 2001 r. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ukończyła Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Praktykę zarządzania ochroną zdrowia przez jednostki samorządu terytorialnego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Kierunkowe wykształcenie i znajomość branży medycznej pozwala na trafne doradztwo podmiotom prowadzącym działalność leczniczą.
Autorka licznych publikacji m.in. z prawa rodzinnego i szkoleń, które prowadzi od 2009 r.
Dzięki ukończonej z wyróżnieniem aplikacji prokuratorskiej z powodzeniem reprezentuje Klientów także w sprawach karnych.

Monika Niedzielska - radca prawny; uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w 2008 r. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ukończyła także Podyplomowe Studium Programów Europejskich. Z Kancelarią związana od 2009 r. Jest autorką licznych publikacji z zakresu prawa medycznego, prowadzi szkolenia.
W Kancelarii zajmuje się obszarem prawa gospodarczego. Klienci mec. Niedzielskiej to przede wszystkim podmioty prowadzące działalność leczniczą, firmy transportowe i budowlane.