O Kancelarii

Kancelaria powstała w 2009 r. w celu udzielania profesjonalnej pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i małych i średnich firm. Cechą wyróżniającą usługi Kancelarii jest bezpośrednia opieka prawna nad Klientem świadczona przez adwokata bądź radcę prawnego, co pozwala zapewnić najwyższą jakość i poczucie bezpieczeństwa w starciu z wymiarem sprawiedliwości. Misją wszystkich osób tworzących Kancelarię jest propagowanie idei korzystania z pomocy prawnej udzielanej przez wykwalifikowanych prawników - realizujemy ją dzięki okazywanej empatii, dyskrecji, przyjętej polityce wynagrodzeń oraz zaangażowaniu całego zespołu. Istotą obsługi prawnej jest pomoc zarówno w udowodnieniu faktów jak i wynikających z nich praw - z tego względu Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu procesów sądowych zarówno przed sądami powszechnymi jak i administracyjnymi.

Adwokat Anna Zubkowska - członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2008 r. oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, jest autorką licznych publikacji i szkoleń z zakresu prawa, współpracuje w charakterze wykładowcy m.in. z Akademią Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Angażuje się także w działalność pro bono - Kancelaria współpracuje ze Stowarzyszeniem "Masz prawo" organizującym w Rokietnicy dni bezpłatnych porad prawnych, a także uczestniczy w corocznych akcjach organizowanych przez Naczelną Radę Adwokacką - Dzień Bezpłatnych Porad Prawnych.

Kancelaria mieści się w Poznaniu przy ul. Tylne Chwaliszewo 23/3. W budynku działa czynne całą dobę stanowisko ochrony, co pozwala w dogodny dla Klienta sposób dostarczać odbierać z Kancelarii dokumenty. W okolicy znajdują się dwa parkingi strzeżone.

Działalność Kancelarii wykracza poza Poznań - prowadzimy sprawy sądowe i szkoleń na terenie całego kraju. Możliwe są także porady udzielane przez Internet, co pozwala na dostęp do szybkiej pomocy prawnej niezależnie od miejsca pobytu Klienta.